Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДИКИХ ТВАРИН. АСКАНІЯ-НОВА. 12 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 1 жовт. 2019 р.
Зубри, зебри і ватуссі, а ще страуси, бізони, верблюди, фламінго та шотландські поні живуть не тільки на Animal Planet! Вони є й у нас на Херсонщині, у місцині, що називається Асканія-Нова. Уже понад сто років там, немов в Едемському саду, мешкають рідкісні екзотичні тварини — і чудово собі почуваються. Аж настільки, що влаштовують власні концерти і запускають повітряних зміїв ;)

Не вірите? Поїдьте й переконайтеся самі! Ну або дивіться у новій серії: екскурсію проведе сам мешканець цього степового раю — Кінь Пржевальського. Голосом засновника руху за права тварин UAnimals Олександра Тодорчука він розповість про свій дім новачку-переселенцеві Луню — сміливому, дотепному і трішечки розбалансованому птаху, якого озвучив шоумен, відеоблогер та телеведучий Олександр Педан.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.
Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#Асканія-Нова #UAnimals #маршзаправатварин #книгамандрівка #мультфільми
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить