Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве "Ленін створив Україну" та інші міфи української історії | Історичний контекст 2.4 [ПЕРЕЗАЛИВ]

Переглядів: 6 825
Опубліковано: 24 верес. 2019 р.
Підписатися
“Історичний Контекст” Z Владленом Мараєвим розбирається з найбільш поширеними міфами історії України 20-го століття. З допомогою історика Геннадія Єфіменка і громадського просвітницького проекту “LIKБЕЗ. Історичний фронт” з’ясуємо – чому міфи, навіть створені з патріотичних міркувань, є “ведмежою послугою”, що дає козир в руки ворогів України.

Крім цього на вас чекають розповіді про імператора-людожера, який марив славою Наполеона, про “яєчний замах” на Януковича, про фінську казкарку Туве Янссон та про зв’язок між Мумі-тролем і “Мумій Троллем”. А ще після нашої програми словосполучення “лівий берег” і “нова лінія” набудуть для вас нових фарб і значень.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить