Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве 1659: розгром Московії під Конотопом | Історичний контекст Z Владленом Мараєвим 2.3

Переглядів: 4 379
Опубліковано: 17 верес. 2019 р.
Підписатися
“Історичний Контекст” Z Владленом Мараєвим представляє нову рубрику під назвою “міфологія”. В ній будемо розбиратися з найбільш популярними історичними міфами та відмежовувати реальність від вигадок і фальсифікацій. Маємо слушну нагоду: рівно 80 років тому Радянський Союз вступив у Другу світову війну, почавши збройну агресію проти Польщі. З’ясуємо, чи приніс “золотий вересень” 1939-го визволення для Західної України.

Також у випуску – “американський тріп” Хрущова, “НКВДисти-грибники” в лісах Орловщини і бенефіс неповторного Андрія Миколайчука. А з гостем, відомим і авторитетним істориком Олексієм Сокирком, детально розберемо одну зі славетних сторінок нашої історії – Конотопську перемогу над Московським царством 1659 року.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить