Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дешевше ДОНа, круче Claas? Рідкісна ДВОБАРАБАННА МОЛОТАРКА комбайна Sampo Comia | ч.3

Опубліковано: 18 верес. 2019 р.
Підписатися
Огляд кабіни Sampo Comia https://youtu.be/tQekkVXcedA
Огляд жатки Sampo https://youtu.be/b4oNG8hXJks

В даному відео огляд Молотильно-Сепаруючого Пристрою (молотарки) комбайну Сампо. В чому особливість двобарабанної молотарки, махова маса, регулювання підбарабання, швидкість обмолоту та пропускна здатність.

Насправді ринок України на жнива 2019 пропонує не так багато комбайнів середнього класу для фермера, які можуть однаково ефективно працювати в різних умовах, якісно і при цьому бережливо обмолочувати зерно, а також, бути доступними по ціні. Фермер, який хоче купити комбайн зтикається із засиллям флагманських моделей відомих виробників типу Claas, John Deere чи Case/New Holland або ж їх бюджетними малопродуктивними комбайнами. Як варіант можна купити б/у комбайн із європи, але тоді зявляються додаткові ризики поломки та ремонтів в сезон жнив.

Комбайни фінського виробника Sampo Rosenlew спроектовані першочергово для селекційних господарств чітко заповнюють сермент від малопотужних до комбайнів середнього класу, що оптимально підходить для фермерів, які звикли працювати на комбайнах самостійно як комбайнери і отримувати від цього задоволення та комфорт преміум класу.

Комбайни Сампо відрізняються двобарабанною системою обмолоту та сепарації зерна, а також, дуже бережливо обмолочують зерно без пошкодження за рахунок ширшого спектру регулювань молотарки, тому ідеально підходять для селекційних та дослідних господарств! Ну, або ж фермерів, які хочуть збирати більше зерна...

На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #агро #дешевшеДОНакручеClaas #комбайн #SampoComia #молотаркакомбайнаСампо #сільськегосподарство #фермер #молотильнийбарабан #купитькомбайн
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить