Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Миколина мрія! Мотоцикл BAJAJ BOXER 150 CROSS.

Переглядів: 15 866
Опубліковано: 11 груд. 2018 р.
Підписатися
Купити в Україні мотоцикл Bajaj Boxer 150 CROSS Ви можете у офіційного дилера по Житомирській області з гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням в магазині Планета Залізяка м.Новоград -Волинський вул. Житомирська 104. Замовити по телефону мотоцикл Bajaj Boxer 150X Ви можете набравши на номер 067 412 39 27 або в смс повідомлення а також вайбер повідомленні. Мотоцикл Bajaj Boxer 150 CROSS можна замовити на сайті ZARIA.UA
Доступні кольори: чорний, синій, червоний.
Bajaj Auto - індійська компанія з виробництва автомобілів, мотоциклів і моторолерів, яка була створена ще в 1945 році. На потужностях цієї корпорації був випущений перший в Індії 4-х тактний скутер. Компанія Bajaj співпрацює і використовує технології таких відомих брендів як Kawasaki, KTM, Renault, Nissan і разом з ними виробляє транспортні засоби високої якості.

На сьогоднішній день мототехніка від Bajaj популярна більш ніж в 50 країнах завдяки своїй доступності та відмінній якості.

Мотоцикл Bajaj Boxer 150 вже не новинка для українського ринку. В Азії цей мотоцикл продається під брендом Kawasaki Boxer 150X.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить