Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Використання сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності на уроках географії

Опубліковано: 20 листоп. 2018 р.
Підписатися
https://vseosvita.ua/webinar/vikoristanna-sucasnoi-statisticnoi-informacii-u-doslidnickij-dialnosti-na-urokah-geografii-21.html

Дослідницька діяльність – сучасний інноваційний освітній процес. Інтегрованим результатом дослідницької діяльності учнів є компетенції, насамперед математична та інформаційно-цифрова.

Для дослідницької діяльності учнів важливо використовувати сучасну статистичну інформацію. Необхідно, щоби статистична інформація відповідала наступним вимогам: «свіжість», точність, достовірність (посилання на джерело), доцільність використання, показ у динаміці або у порівнянні, доступність у її пошуку.

Наведено приклади використання неточної і недостовірної статистичної інформації у підручниках з географії. Розглянуто приклади застосування сучасної статистичної інформації у робочих зошитах з географії серії «Я – дослідник» видавництва Видавничого дому «Освіта».

Вказано коло сайтів для пошуку потрібної інформації в мережі Інтернет, пов’язаної із станом розвитку світової енергетики.

Запропоновано 7 завдань для слухачів як для виконання, так і для використання у власному навчально-виховному процесі.

Мета вебінару

Метою вебінару є визначення основних вимог для застосування застосування сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності учнів.

Завдання вебінару:

1. З’ясувати роль дослідницької діяльності на уроках географії.
2. Окреслити основні вимоги щодо використання сучасної статистичної інформації.
3. Навести приклади використання сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності учнів на прикладі завдань для зошитів серії «Я – дослідник».
4. Надати завдання для слухачів.



Очікувані результати:

1. Урізноманітнення методичної роботи у дослідницькій діяльності.
2. Підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя.
3. Уникнення помилок під час використання сучасної статистичної інформації.



Цільова аудиторія

Вебінар рекомендований для широкого кола педагогічних працівників, насамперед для вчителів географії та науковців-географів.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить