Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вебінар: Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів

Опубліковано: 23 берез. 2019 р.
Підписатися
Свідоцтво можна замовити за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-vivcenna-anglijskoi-movi-u-1-klasi-za-metodom-asociativnih-simvoliv-57.html

Інформація про вебінар
В основу МАС покладено імітаційну рухову діяльність, максимально наближену до реальності. При цьому дитина сприймає англійську у живому процесі, грі. Мовний матеріал сприймається нею через усі аналізатори: зорові, слухові, мовленнєво-моторні та рухові. Чим більше аналізаторів приймають участь під час вивчення навчального матеріалу, тим ефективніше та міцніше він засвоюється. Адже психологами доведено, що дитина запам’ятовує лише 20% того, що чує і аж 90 % того, що чує, бачить та промовляє одночасно.

Дуже важливо допомогти маленьким першокласникам зробити легкий старт у світ іноземної мови.
Підручник для 1 класу «Граючись учимось. Англійська в рухах за методикою асоціативних символів» допоможе вам зробити це. Навчальний матеріал, поданий у підручнику, дає можливість збагатити словниковий запас надзвичайно цікавою для дітей лексикою. Запронований у посібнику зміст зумовлений інтересами дітей молодшого шкільного віку, необхідністю забезпечити ігровий характер їхньої навчальної діяльності, розвинути здатність до елементарного спілкування, що відповідає вимогам нової школи. Змістове наповнення проекту підручника підібрано відповідно до фізіологічних особливоcтей учнів молодшого шкільного віку.

#вебінар, #іноземна_мова, #всеосвіта
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить