Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вебінар: Тайм-менеджмент в управлінні освітнім процесом

Опубліковано: 7 берез. 2019 р.
Підписатися
Свідоцтво можна замовити за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/tajm-menedzment-v-upravlinni-osvitnim-procesom-48.html

Інформація про вебінар

Нинішній інформаційний вибух ХХІ століття провокує дефіцит часу і вимагає нових підходів в організації освітнього і управлінських процесів. Сьогодні, гармонія в житті буде залежати від правильного тайм-менеджменту: вміння ефективно керувати часом.

Як стверджують фахівці тайм-менеджменту, керівники навчальних закладів за робочий тиждень отримують такий масив інформації, який їхні колеги п’ятьма століттями раніше сприймали за все життя. Новий стандарт передбачив зовсім іншу організацію праці вчителя, самого процесу навчання, а головне - перетворення способу мислення педагога.

Технологія "тайм-менеджмент" за своєю суттю є глибоко педагогічною, оскільки включає взаємодію учасників освітнього процесу; адекватна компонентам педагогічного процесу (мета, завдання, зміст, методи, засоби, форми і результати взаємодії); формує ціннісний підхід до часу, феномена самоорганізації; сприяє особистісному зростанню учасників навчально-виховного процесу, здійснюючи часову навігацію самоосвіти та конкретних умінь самоорганізації.

Як сервіси Google допомагають осучаснити систему внутрішкільного контролю, оптимізувати діяльність керівника навчального закладу, зробити її мобільною? На ці та інші питання ми дамо відповідь в рамках вебінару.

#вебінар, #всеосвіта, #освіта
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить