Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Музичне мистецтво в сучасній освіті. Частина ІІ

Опубліковано: 7 верес. 2018 р.
Підписатися
Щоб замовити свідоцтво - https://vseosvita.ua/webinar/muzicne-mistectvo-v-sucasnij-osviti-castina-ii-12.html
У світовому просторі проходять глобальні перебудови в економічній, політичній, суспільній областях, що викликають корінні зміни і в українській вищій освіті, в тім числі, з музичного мистецтва. Визначення напрямів професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва із врахуванням вимог сучасних світових тенденцій освіти, розглядається як актуальне питання розвитку суспільства, що впливає на формування ціннісного світу та духовних потреб підростаючого покоління.
Розв'язання визначених завдань у системі вищої музично-педагогічної освіти уможливлює творчо-виконавська підготовка майбутніх учителів музичного мистецтва, яка є складною неперервною динамічною системою, що передбачає вдосконалення і розвиток професійно значущих особистісних якостей, інтеграцію, постійне зростання, ґрунтовність і фундаментальність знань, набуття фахових компетентностей і головне – сприяє якісному перетворенню майбутнім учителем свого внутрішнього світу, що приводить до принципово нового внутрішнього стану майбутнього фахівця, його способу життєдіяльності та життєтворчості.
У другій частині даного вебінару ми зосередимо свою увагу саме на вчителі музичного мистецтва. Яким має буди сучасний музичний педагог? Ми розглянемо основні концептуальні підходи, які використовуються в сучасній освіті для підготовки майбутніх музичних фахівців.
Також розглянемо що таке педагогічна практика, та яку роль вона відіграє в особистісному становленні майбутнього педагога з музики. Розкриємо питання взаємодії студентів-практикантів з учнями в загальноосвітніх навчальних закладах.
Окремо виділено питання професійної компетентності вчителя музики. Розглянемо її сутність та основні складові, які визначають в подальшому перспективу гарної педагогічної майстерності та успішності викладання.
І в останньому питанні буде розкрито основні напрямки та методи, компоненти фахової підготовки вчителів з музичного мистецтва.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить