Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Влоги АНТИінтерв’ю. НАТАЛІЯ, МАКС і вистави Львова | NATALIA, MAX and Lviv performances.

Переглядів: 692
Опубліковано: 10 лип. 2018 р.
Підписатися
В гостях у МаріАм Наталія і Макс - митці з Чилі. Розмовляли про різні театральні системи України та Америки, а також гості вгадували вистави театрів Львова і ділилися власними враженнями.

Макс Сір — Театральний режисер, актор та художник-постановник. Отримав більше десятка Національних нагород. Щойно приїхав у Львів з його виставки картин у Луврі (Париж).

Де знайти роботи Макса:
Сайт: http://www.maxsirart.com
Instagram: @max_sir_art
FB: https://www.facebook.com/companymaxsirart/

Наталія Міранда Ґузман — актриса з Нью-Йорку. Отримала ступінь магістра в Колумбійському університеті Нью-Йорку. Більше 20-ти провідних ролей на міжнародному рівні. Менеджер проектів компанії Макс Сір Арт.

Де знайти роботи Наталії:
Сайт: http://www.nataliamiranda.net

Рубрика АНТИінтерв'ю - це живе спілкування з цікавими людьми без наміру зробити інтерв'ю. Без сценарію, без попередньо вивчених питань. Живі емоції та неочікувані питання. Це не журналістика. Це життя.

Інші АНТИінтерв’ю:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLoyCw-7RH_qfb31kYp-Kty0_7ryCgTExH

Підтримати проект:
5457 0822 3655 7307 (Янкевич Мар'яна)
_________________________________________________________________
MAX SIR: Theatre Director, Actor and Visual Artist. Over a dozen National Awards. Just came back to Lviv from his exhibition of paintings at the Louvre (Paris)

http://www.maxsirart.com/
Instagram: @max_sir_art
FB: https://www.facebook.com/companymaxsirart/

NATALIA MIRANDA GUZMÁN: Actress in New York. Got her Mastrer's Degree at Columbia University in New York City. Over 20 lead roles internationally. Project Manager to company Max Sir Art.

http://www.nataliamiranda.net/x58ht6twu6ga0igaeybj8vg21bjfnf
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить