Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Ivan NAVI — Влипли /Official Music Video/

Музика
Опубліковано: 17 берез. 2017 р.
Підписатися
Ivan NAVI — ВЛИПЛИ /Official Music Video/

Номінант премії YUNA2017 артист Ivan NAVI презентував відеороботу "Влипли".

Ivan NAVI ще й року не провів на українській сцені, але вже презентував свій третій відеокліп на пісню, яка слідом за першими двома треками міцно закріпилась в радіочартах України. Як і в попередніх відео "Такі Молоді" і "Закохуюсь" основною сюжетною лінією кліпу "Влипли" стала історія кохання. Але режисери відеороботи Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак додали до неї трохи магії та оптичних ілюзій - і створили абсолютно новий світ. В ньому герої знайомляться, закохуються, не можуть жити один без одного, розходяться, миряться і знову проходять все по колу.

Ivan NAVI: "У пісні є такі слова: "Ми домовились, що ми просто тимчасові. Поки не знайдемо тих, хто нам більше підходить" - дійсно, в сучасному світі все так швидко змінюється, що важко заглядати, наприклад, на 10 років вперед. Тому кожен живе сьогоднішнім днем. Але інколи «влипає» на довше, і, здавалось, звичне знайомство стає чимось значно більшим. У мене таке було, думаю, як і в кожного"

Всі події, які відбуваються в житті закоханої пари, глядач може спостерігати послідовно та паралельно водночас, ніби переглядаючи фотоплівку, а в якийсь момент герої і взагалі стають частиною оптичної ілюзії та, врешті, плавно розчиняються десь серед вуличок міста під ритми шаманської мелодії треку "Влипли".

У пошуках цікавих локацій для нового відео артист з командою Manifest Production вирушили у Чорногорію в маленьке гірське місто Котор. Правда, знімальну групу там чекали не лише вражаючі пейзажі, але й пригоди. Одразу в аеропорті після прибуття у них конфіскували всю техніку. На прикордонну службу не подіяв навіть дозвіл зйомок від самого мера міста. Віддали знімальну апаратуру аж через 2 дні, змістивши план зйомок практично впритул до вильоту. Та це не була єдина перешкода для знімань. Під час пошуку локацій на маленьке місто Котор зірвалася буря та проливний дощ. Та коли нарешті всі пазли склалися: техніку віддали і локації були знайдені – виглянуло сонце і тепла сонячна погода супроводжувала весь знімальний процес кліпу «Влипли».

"Після «теплої» зустрічі в аеропорту ми точно подумали, що влипли (усміхається). Але все заплановане встигли відзняти і це найголовніше!" - прокоментував форс-мажорні обставини один з режисерів відео Дмитро Маніфест.

Прем'єра відео відбулась 16 березня на музичному телеканалі М1 та вже доступна на офіційному Youtube каналі артиста Ivan NAVI.

трек: Ivan NAVI - Влипли
сл. і муз. О.Кутиніна
музичний продюсер: Андрій Бакун

ЗАВАНТАЖИТИ ТРЕК:
Itunes: https://goo.gl/vAuybM
Google play: https://goo.gl/YpT8cy

_________________________________________________________________
лейбл: MOVAmusic

концертні замовлення: Олексій Худяков, +380 (96) 593 99 39; bookingivannavi@gmail.com

PR: Оля Войцович, +380 (97) 909 33 09, o.voytsovych@gmail.com
_________________________________________________________________

Популярні відеороботи #IvanNAVI
Такі Молоді: https://www.youtube.com/watch?v=WohluC_UNzg
Закохуюсь:https://www.youtube.com/watch?v=l9EUg690R6w

Офіційні сторінки Ivan NAVI в мережі:
Facebook: https://www.facebook.com/ivanofficialnavi/
VK: https://vk.com/ivanofficialnavi
Instagram: https://www.instagram.com/ivan_naviofficial/

Manifest Production
Режисер: Діма Маніфест, Дмитро Шмурак.
Оператор-постановник: Діма Маніфест.
Продюсер зйомок: Григорій Шевченко
Головнагероїня: Вікторія Склярська
Стиліст: Дмитро Діхтярь.
Візажист: Крістіна Котік
Гаффер: Євгеній Кособуцький
Асистенти по роботі з камерою: Марк Троценко, Славік Малік.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить