Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на концерти в осінньому турі 2016

Музика
Опубліковано: 8 жовт. 2016 р.
Підписатися
Осінній концертний тур #БЕЗОБМЕЖЕНЬ набирає обертів! Найближчим часом зіграємо для вас в Івано-Франківську (27.10), Львові (28.10), Тернополі (29.10). Не пропустіть!
А тим часом, дякуємо за теплий прийом публіці в Ужгороді, Іршаві, Мукачевому, Харкові, Дніпрі, Кам'янському та Києві! Друзі, ви - найкращі! Щиро радіємо, що ви разом з нами. Вдячні всім і кожному, чекаємо на нові зустрічі.

Час не стоїть на місці і гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ невпинно рухається вперед. Зараз активно йде робота над новою програмою. На концертах в осінньому турі музиканти презентують нові пісні з майбутнього альбому.
Цієї осені БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ взяли участь у популярному шоу Х-фактор, отримали найкращі оцінки та підтримку всіх судей, а також глядчів! Будемо продовжувати, сподіваємось на вашу підтримку і - на перемогу!

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, без кордонів в почуттях... В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить