Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика ПРЕМ'ЄРА! Роман Скорпіон "Моя"

Переглядів: 3 267 832
Опубліковано: 2 жовт. 2018 р.
Підписатися
Роман Скорпіон презентує сингл «Моя». Кому ж він присвятив нову пісню?

Український співак Роман Скорпіон, який відомий своїми хітами «Закохався», «Поцілую», «Обійму» та «Серце», представив новий сингл «Моя». Своєю піснею Роман зізнався, що хоче позбутись статусу холостяка і шукає наречену. Трек присвячений образу омріяної дівчини, яку співак охоче націлений знайти.
«Ця композиція повністю передає мої бажання та почуття, я в пошуках своєї єдиної, якій зміг би сказати слова «Ти тільки моя». Для мене немає критеріїв чи стандартів, якою повинна бути дівчина, важливо, щоб вона була не тільки красивою, але і досить мудрою. В цьому і є жіноча сила, яка зачаровує. Вона повинна бути перш за все особистістю зі своїми плюсами і мінусами, харизматичною і оптимістичною», - коментує Роман Скорпіон.

Пісня «Моя» вже неодноразово звучала на концертах артиста та підкорила серця слухачів, а відсьогодні її можна почути та заспівати разом на офіційному каналі Романа Скорпіона.

Instagram: https://www.instagram.com/roman.skorpion_official/?hl=ru
Facebook: https://www.facebook.com/roman.sckorpion/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить