Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Kozak System - Подай Зброю

Музика
Опубліковано: 8 трав. 2018 р.
Підписатися
Гімн 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейси"
Слова: Гліб "Лєнтяй" Бабич
Музика: Kozak System та Гліб Бабич
Режисер монтажу: Костянтин Михайлов

Завантажити mp3: https://soundcloud.com/kozaksystem/kozak-system-poday-zbroyu

Мрія написати пісню про тих і для тих, хто воює у гірських бригадах, виникла у командира взводу давно:
«Текст та мелодія були зі мною поряд постійно, але вона мала «визріти». Це визрівання відбулося буквально за один день, я записав демо пісні та раптом з’ясувалося, що один з моїх побратимів вчився в одному класі із Сашком Положинським, лідером гурту «Тартак». Ми звернутися до нього, а Сашко одразу ж відповів «Цю пісню мають записати саме Kozak System, вона абсолютно в їх стилі!». Одного вечора я передав демо пісні Kozak System, вони одразу ж зі мною зв’язалися, а на ранок наступного дня я вже був у Києві на студії. За один день ми закінчили запис пісні. Я очікував гарного результату, але те, що вийшло перевершило мої найсміливіші очікування».

Один з куплетів новоствореного військового гімну звучить так: «А нас не зламати і навіть не вбити, тому що відродяться з попелу квіти. Побачиш, утримавши небо у серці додому прийдуть Едельвеси».
«Едельвейси», про які йдеться у пісні, і є тою самою десятою гірсько-штурмовою бригадою, в якій служить вже кілька років Гліб Бабич. Річ в тім, що у символіці майже усіх європейських гірських підрозділів присутній едельвейс - це природньо, адже це високогірна непокорна квітка, яка росте на камінні в горах.

Для зйомок відео (режисером також виступив Гліб Бабич, режисером монтажу - Костянтин Михайлов) Kozak System приїхали в зону АТО, на позиції «Едельвейсів», на кілька днів: познайомились із героями нової пісні наживо, відзняли синхрони та звісно ж, заграли акустичний концерт у військовій частині.

«Це - наша війна і ми разом із військовими також воюємо, просто на своєму, культурному, фронті» - коментує новостворений трек фронтмен Kozak System Іван Леньо.

Це не перший випадок, коли Kozak System беруться за створення пісень військово-патріотичних пісень: окрім символу Майдану «Брат за Брата», «Повертайся живим» із сестрами Тельнюк, «Реквіємом» на слова Дмитра Лазуткіна, фронтмен гурту Іван Леньо брав участь в записі Маршу Нової Армії «Зродились ми» разом з Олегом Скрипкою, Тарасом Чубаєм, Фаготом, Сашком Положинським та іншими українськими музикантами.

KOZAK SYSTEM в соцмережах:
https://www.facebook.com/kozaksystemband - facebook
https://www.instagram.com/kozak_system/ - instagram

booking: Volodymyr Sherstiuk
+38673096702
kozaksystem@ukr.net

pr: Julia Paramonova
+380683090910
ya.paramonova@gmail.com

site: www.kozaksystem.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить