Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Прислуга | Кетрін Стокетт | #КСД огляд книги

Буктюб
Опубліковано: 27 верес. 2017 р.
Підписатися
Книга про сумну сторінку американської історії, відгомін якої ще й донині можна відчути, особливо у південних штатах. Адже мова у “Прислузі” стосується сегрегації і расової дискримінації, що мала місце у штаті Міссісіпі у 60х роках минулого століття і носила цілком відвертий й агресивний характер.
Розповідь від першої особи трьох жінок, двох служниць і білої молодої міс, Мінні, Ейбелін і Скітер, що почергово описують обставини і мотиви, що підштовхнули їх написати книгу розповідей про непросте життя прислуги міста Джексона. До їх нелегкої і небезпечної праці над книгою приєднуються ще більше десяти жінок з непростою долею темношкірих служниць, що все життя тяжко працють у господарствах білих родин, де господині зазвичай пихаті, марнославні, скупі і мстиві. Книгу друкують і вона користується популярністю та разом с тим викликає хвилю обурення всіх тих, хто впізнає з описів себе. Розлючені мем і міс ладні на все, аби вирахувати і помститись авторкам. Чи вдасться їм покарати відчайдушну прислугу дізнаєтесь зі сторінок цієї книги, за якою відбулася вдала екранізація від режисера Тейта Тейлора, що принесла Оскара.
Нові відео на каналі я публікую чотири рази на тиждень. Тож підписуйтесь та не пропускайте новинки! :))
Вітаю, друзі! Моє ім'я Гульбану. Я маю багато соціальних ролей, основні з яких Мати, Дружина, Донька, Громадянка України. :)
Пропонований канал містить мої відео огляди і відгуки на прочитані книги. Маю амбітну мету - читати по одній книжці на тиждень та публікувати відео зі своїми враженнями щодо неї. Поки що мені це вдається.
Будь ласка, залишайте свої коментарі під час перегляду відео. Дуже важливо мати зворотній зв'язок з глядачем!
Ще один канал мойого авторства- канал моєї багатодітної родини https://www.youtube.com/channel/UC7RBCTGs7eS8dNxwIuXNXgw
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить