Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Відверта розмова про "ЦЕ" Перший підручник зі статевого виховання дитини | #КМБукс огляд книги

Буктюб
Опубліковано: 25 верес. 2017 р.
Підписатися
Одного вечора, коли я навчалась у другому класі, а моя сестра у першому, мама покликала нас і розповіла кількома реченнями звідки беруться діти. Що ж, пам’ятаю, що мені було досить ніяково, адже ще на рік раніше нам з сестрою про статеві стосунки розповіли старша діти у дворі і, на відміну від маминої розповіді, не прикрашали і не пом’якшували подробиць. Так само відбулися зміни у підлітковий період - через шок, сором і нерозуміння. Тож у зрілому віці я твердо вирішила, що для моїх дітей все має відбутись інакше, я маю їм все вчасно пояснити. Але як це зробити? Як не соромлячись, відверто, без метафор, не ускладнюючи, зробити акцент на справді важливих моментах і обов’язкових умовах, таких, як розуміння відмінностей, стосунки, почуття. Особливо, якщо врахувати відсутність досвіду і моделі поведінки з власного дитинства.

І я знайшла рішення! Книга “Відверта розмова про “ЦЕ”” від Видавничої групи КМ-БУКС.

Вона рекомендована для дітей молодшого та середнього шкільного віку, отже з шести років буде корисною і, на мою думку, вчасною.

Нові відео на каналі я публікую чотири рази на тиждень. Тож підписуйтесь та не пропускайте новинки! :))
Вітаю, друзі! Моє ім'я Гульбану. Я маю багато соціальних ролей, основні з яких Мати, Дружина, Донька, Громадянка України. :)
Пропонований канал містить мої відео огляди і відгуки на прочитані книги. Маю амбітну мету - читати по одній книжці на тиждень та публікувати відео зі своїми враженнями щодо неї. Поки що мені це вдається.
Будь ласка, залишайте свої коментарі під час перегляду відео. Дуже важливо мати зворотній зв'язок з глядачем!
Ще один канал мойого авторства- канал моєї багатодітної родини https://www.youtube.com/channel/UC7RBCTGs7eS8dNxwIuXNXgw
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить