Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Makitra – Бабло (feat. OY Sound System) (офіційне аудіо)

Музика
Опубліковано: 30 листоп. 2018 р.
Підписатися
Столичні електронщики з проекту Makitra продовжують свої експерименти на ниві реміксів, і цього разу презентують своє бачення пісні «Gangsters Of Peace» з творчого доробку киян OY Sound System.

«Розслаблено-гангстерський дух треку "Gangsters Of Peace" шаманів з OY Sound System, який свого часу був підтриманий дуже стильною відеороботою, перейшов у майже громадянський маніфест треку "Бабло" електронної формації Makitra, що є своєрідним реміксом на оригінальне творіння.
В оригінальній версії пісні брав участь Марко Галаневич з гурту ДахаБраха, чий голос тепер ми може почути в супроводженні щільного і жорсткого електронного саунду», – сповіщають у прес-службі Makitra.

Проект Макітра (Makitra) був започаткований Алексом Макітрою у 2016 і дебютував з першою композицією у грудні того ж року.

«Макітра – класне українське слово, яке у розмовному варіанті означає голову, у якій киплять різні думки та ідеї.
Головна мета проекту – створення сучасної електронної та танцювальної музики із використанням таких стилів як: trap / hybrid trap, dubstep / drumstep, moombahton, bass house, future bass, new bounce. Тобто усього того, що наразі дуже мало звучить в Україні, а тим більше – українською мовою. Саме тому Makitra працюють тільки з україномовним або англомовним контентом», – розповідають про себе учасники творчого об'єднання.

Упродовж 2017 творчий доробок проекту Makitra поповнився реміксами на пісні Тартака, Ейри, ДахиБрахи та Антитіл. Окрім цього, також вийшов жартівливий авторський трек «Фірман vs. Степлєр», присвячений двом класичним інтернет-мемам. Також у 2017 до проекту доєднався електронний продюсер Енді Даб, який є представником нової школи електронної музики. Це дозволило значно пришвидшити роботу та підготувати до виходу серію авторських композицій, першою з яких стала «Бум-Бум, Хто Прийшоу» (https://goo.gl/qtjrPn).

«2018 рік обіцяє бути для нас роком виходу значної кількості власної музики. Хоча над декільками реміксами робота також йде, І так, це буде наш фірмовий жорсткий грув, який ви навряд почуєте на хвилях радіостанцій. Ми не граємо хаус і диско», – зазначають Алекс Макітра та Енді Даб..


Слідкуйте за творчістю проекту Makitra тут:
✅ Facebook: https://www.facebook.com/makitrakyiv
✅ Twitter: https://twitter.com/MAKITRA3
✅ Soundcloud: https://soundcloud.com/makitraband
✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjQUdqfIfxHbqQVWu94HZHw


Слідкуйте за творчістю гурту OY Sound System тут:
✅ Facebook: https://www.facebook.com/OySoundSystem/
✅ Instagram: https://www.instagram.com/oysoundsystem/
✅ Soundcloud: https://soundcloud.com/oy-sound-system
✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCIevDpyITYT43sD1wpovxcg


Слідкуйте за MusicVideoUA тут:
✅ Facebook: https://www.facebook.com/MusicVideoUA/
✅ Twitter: https://twitter.com/MusicVideoUA
✅ Instagram: https://www.instagram.com/musicvideoua/
✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC9CO8ORc_MqV_mMCzVPW27w
📖 Стаття у Вікіпедії: http://bit.ly/2ktkT5E
📝 Пропозиції щодо співпраці та розміщення аудіо-/відеоконтенту надсилайте на mvua.press[at]gmail.com.#Makitra #Бабло #OYSoundSystem #MVUA #СлухайУкраїнське #УкраїнськаМузика #Макітра #GangstersOfPeace
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить