Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

КіберКрай ( Трейлер 2020 ) Український КіберПанк

Буктюб
Опубліковано: 22 верес. 2020 р.
Підписатися
Анонсовано Новий Український комікс-блокбастер Кібер-Край з Павлом Зібровим у головній ролі! Передзамовити: https://thewill.com.ua/catalog/

Альтернативний всесвіт. Україна 80-х минулого століття переживає пік технологічної революції. Роботизація проникає у всі сфери суспільства і навіть музику, проте не всі люди готові прийняти нові реалії. Детектив Зі (Павло Зібров) потрапляє у вир подій навколо обрання нового голови уряду - надпотужної Електронно-Обчислювальної Машини "Оріон-1" в той час коли країною шириться секта луддитів.

Реліз: зима 2020 рік
Назва: КіберКрай
Видавництво: TheWill Production
Палітурка: тверда
Формат: А4
Обсяг: 64 сторінки
Мова: Українська
Художник: Євгеній Тончилов
Колір: Назар Понік, Катерина Мартинюк, В'ячеслав Бугайов
Діалоги та редагування: Ольга Вознюк
Сценарій: Денис Фадєєв, Олександр Филипович, В'ячеслав Бугайов
Жанр: Фантастика, кібер-панк, детектив, бойовик, комедія

The Will Production, автори коміксу-бестселера ”ВОЛЯ”, анонсують новий Український кіберпанк блокбастер Кібер-Край з Павлом Зібровим у головній ролі! Комікс вийде наприкінці 2020 року і буде являти атомну суміш ретро-вейву, бойовика, фантастики, комедії і детективу!

Але це ще не все! Разом з компанією Good Morning Films (https://www.facebook.com/GoodMorningFilms) і продюсером Андрієм Корнієнком (https://www.facebook.com/korneyyy) проєкт бере участь у пітчингу Держкіно, як перший Український кіберпанк анімаційний фільм.

Автор музичний треків - реміксів пісень Павла Зіброва “Хрещатик” та “Мертві Бджоли не гудуть” - відомий композитор Микита Будаш (https://www.facebook.com/nikita.budash), один з учасників гурту KAZKA (https://www.facebook.com/kazka.band)#КіберКрай #cyberpunk #кіберпанк
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить