Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як Сергій Притула пропіарився на сліпих, зібрав гроші та зник. Ч-1

Опубліковано: 29 верес. 2020 р.
Підписатися
Наобіцявши «золоті гори», Притула зупинив роботу єдиної редакції яка випускає книжки та журнали для сліпих та Загнав підприємство та співробітників підприємства у величезні борги...

Допомогти УТОС(українське товариство сліпих):
Карта ПриватБанк:
5168 7554 4823 6766
Валентина Крамниста

АБО:
УТОС
ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН
“ОБ’ЄДНАНА РЕДАКЦІЯ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ “ЗАКЛИК”

http://zaklyk.org.ua/
Адреса: 01133, м. Київ,
вул. Л. Первомайського, 7 а
тел. (044) 246-79-32, 234-51-36
E-mail: zaklyk1@ukr.net

P/P UA 443218420000026001053132555
АТ КБ "Приватбанк" Києво-Печерське відділення Київського ГРУ
МФО 321842
ЕДРПОУ 03968009

Директор
Заслужений журналіст України, член Президії ЦП УТОС,
Головний редактор ОРПВ УТОС «Заклик» Наталія Щербань

15 липня шоумен Сергій Притула звітує про зібрані кошти та виділення на ремонт в приміщенні редакції УТОС (українського товариства сліпих) першого траншу у сумі 8000$.
Далі Притула присилає у видавництво сліпих свого прораба з бригадою які обдирають все покриття зі стін в коридорі та житлових кімнатах, демонтують сантехнику – унітази та раковини в санвузлах. Це робиться в липні, і перший поверх УТОС залишається з голими стінами.
Після цього бригада Притули кладе плитку на полу і стінах, робить підвісну стелю у душовій та санвузлі, робить дві сходинки на другий поверх, та обшиває гіпсокартоном половину коридору та кімнату при вході в організацію.
Далі бригада зникає. 2 вересня Притула анонсує скоре завершення ремонту та свій приход до підприємства сліпих з тортиком та квіткою - на новосілля.

Через те, що не працюють санвузли, душі - їх просто нема, а приміщення знаходяться в непридатному після демонтажу стін стані – робота підприємства повністю паралізована.
Житлові приміщення де постійно зупинялись сліпі які приїжджали у відрядження або вирішити свої питання, на операції або обслідування - в непридатному стані. Людям з обмеженими можливостями по суті нема де зупинитись та переночувати.
Керівництво підприємства вимушено було влізти у величезні борги до друзів та знайомих, щоб закупити матеріали і винайняти бригаду для завершення ремонту. На сьогодні бригада працює в борг, по знайомству.
Притула заявив що було передано з зібраних коштів на ремонт 8000$
Фахівці оцінили роботу в 4000$...
Жодних кошторисів, звітів Притула не надав нікому, ні керівництву підприємства ні громадськості.

Я звертаюсь до небайдужих, до тих, хто може допомогти підприємству вийти з цієї скрутної ситуації в яку їх загнав шоумен та кандидат в мери Києва Притула.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить