Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Автомобільні ароматизатори Nowax DELUXE. Ароматичні спреї, інтер'єрні парфуми

Опубліковано: 22 верес. 2020 р.
Підписатися
Освіжувач повітря в авто Nowax Deluxe Card та Nowax X-Bag Deluxe приємно здивує тонкими композиціями сучасних ароматів. Такі підвісні ароматизатори можна використовувати не обмежуючись лише салоном автомобіля, а й у будь-якому закритому просторі (у шафі, у валізі і т.д.).
Ароматичні спреї Nowax Aero та Nowax Spray - ароматизатори, що відмінно вирішують відразу кілька завдань: у випадку, коли водій захоплюється первозданним виглядом салону свого авто та не бажає жодних додаткових змін в інтер'єрі, а також у випадку, коли необхідно миттєво наповнити простір салону приємним ароматом, прибравши непотрібні запахи. Nowax Aero та Nowax Spray спрацюють блискавично!
Ароматизатори Nowax серії DELUXE - стильний аксесуар, який наповнить палітрою французьких парфумів, салон Вашого авто або ж помешкання. Ледь помітні помічники у створенні справжнього затишку, автомобільні освіжувачі повітря Новакс наповнять простір Вашим улюбленим емоційним відтінком.

Цей канал про корисні та необхідні дрібнички для авто -
www.youtube.com/c/StormGroupUA
→ про автоаксесуари https://www.youtube.com/playlist?list=PL4dJk-TEA710QGdDDg4UDmB6lDg12Bc8d
→ про автохімію https://www.youtube.com/playlist?list=PL4dJk-TEA7109nv4asiMmPrlQEBTp-B2z
→ все це можете придбати за найцікавішими цінами ось тут - http://lido.ua
→ ми у Facebook https://fb.me/StormGroup.ua

Щодо співпраці чи запитань по усіх брендах представлених групою компаній STORM GROUP: Velgio, Bolid, Belauto, Sonar, Beltex, Uragan, Solar, Brevia, Alligator, Condor, Carlife, Profi, Molder, Auto Drive, Nowax пишіть на email: stormgroup.ua@gmail.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить