Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Коник-Дурконик. Анімаційний ролик про правила безпеки на підтримку освітнього центру Safety Park.

Переглядів: 148 804
Опубліковано: 16 верес. 2020 р.
Підписатися
Міжнародний освітній центр Safety Park запускає соціальну рекламну кампанію «Коник-Дурконик» з протидії травматизму і смертності дітей та молоді.

Рівень дитячо-молодіжної смертності в Україні катастрофічний - кожен 10 не доживає до 35 років. Ця історія про відсутність належної освіти, культури та інформаційної політики, та внаслідок ризикованої поведінки. Наприклад, щодня у нас у ДТП гине 10 людей, 5 людей щодня ми втрачаємо у пожежах, 6 людей помирає від СНІДу, 10 - від туберкульозу, 250 - від онко. Уявіть масштаб за рік: 30 тисяч травмованих у ДТП, більше 20 тисяч нових захворювань на туберкульоз, більше 150 тисяч нових випадків онкозахворювань, більше 15 тисяч нових ВІЛ-інфікованих. Як гадаєте, це впливає особисто на вас? Це все - щомісячні мільярдні збитки економіці країні, у якій ми всі живемо. Ось чому бюджетники та пенсіонери отримують так мало, ось чому середній бізнес кульгає на обидві ноги, бо саме на здорових працьовитих людях має триматися країна.

Метою соціальної кампанії «Коник-Дурконик» є залучення молоді до вивчення сучасних світових практик, методів та протоколів безпеки, а також інформування населення України про головні принципи персональної безпеки та про можливість безкоштовного навчання на сайті освітнього центру Safety Park, де розміщені понад 30 відкритих лекцій: http://safetypark.com.ua/

Місія Safety Park — змінити безпекову політику України, сформувавши клас компетентних та активних людей, які впливатимуть на законотворчість, освіту, культуру та наближатимуть стандарти безпеки життя в Україні до рівня розвинених країн.

Соціальна кампанія «Коник-Дурконик» – це ще один гучний крок до формування високого загального рівня культури безпеки в Україні, який має провокативний та подразнюючий характер, але реалізується з великою метою – призвести в результаті до зниження кількості загиблих та важко травмованих українських дітей та підлітків – нашої української молоді від незнання та недотримання правил безпеки, від своєї та нашої легковажності.

Ідея та продюсер: Ольга Дробишева
Художник: Євген Матвієнко
Композитор: Андрій «Муха» Самойло
Вокал: Кіра Касьянова (The Sixsters), Стефан Чубур, Арніка Семенцова
Бек-вокал: Вікторія Ягич
Мультиплікація: Darvideo Animation Studio

Освітній проєкт Safety Park втілюється за підтримки Міністерства соціальної політики України, Центра громадського здоров’я МОЗ України, ДСНС України, МВС України, Національної поліції України, Департамента освіти і науки міста Києва та численних місцевих адміністрацій.

Генеральний партнер – Grawe Ukraine, партнери – Winner, Vodafone, Megogo, WOG та Центр громадського здоров’я України.

Інформаційні партнери: «Інформатор Київ», «РБК-Україна», «Апостроф», «Джем ФМ», «Київ Автомобільний», «Шкільний світ» та European Business Association.

Сторінки Safety Park:
http://safetypark.com.ua/
https://www.facebook.com/safetyparkua/
https://www.instagram.com/safety_park_/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить