Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

[9] The Elder Scrolls V: Skyrim | Вампірка-звабниця в Морталі | проходження українською

Переглядів: 10
Опубліковано: 15 верес. 2020 р.
Skyrim не є прямим продовженням Oblivion, а новим розділом у серії The Elder Scrolls. Події гри відбуваються через 200 років після подій Oblivion.

За 30 років до подій гри між Імперією, якою керують люди, та Альдмерським Домініоном, яким керують ельфи, почалась війна, яка отримала назву Велика війна. Поступово ельфи завойовували території Імперії, через що Імперії довелось підписати мирний договір на умовах ельфів. Це обурило багатьох жителів Імперії, оскільки в умовах була заборона на поклоніння Талосу, засновнику Імперії, якого зробили богом.

Охороною імператора, а також великими драконоборцями раніше було Братство Клинків, яке замінили на іншу охорону, яку називають Пенітус Окулатус (вони більше не вбивають драконів, а тільки захищають імператора) і поступово члени Клинків помирали або ж усамітнювалися від решти світу.

Після вбивства верховного короля Скайриму в королівстві нордів спалахнула громадянська війна — більшість корінних жителів бажали відділитися від Імперії через умови мирного договору між Імперією та Альдмерським Домініоном, інша частина прагнула все ж-таки залишитися в ній.

Як і попередні ігри серії The Elder Scrolls, Skyrim розпочинається з того, що головного героя гри, полоненого невідомого походження, везуть на страту в Хелґен, оскільки той неофіційно перетнув кордон, разом з солдатами руху Братів Бурі, який очолює вбивця верховного короля Ульфрік Буревісник , ярл Віндхельма та претендент на трон[18]. У мить, коли герою повинні відрубати голову, на містечко нападає дракон, завдяки чому герою вдається уникнути страти. Пізніше гравець довідується, що громадянська війна в Скайримі є останньою в низці подій, пророкованих Стародавніми сувоями (рукописами, які "існують та не існують водночас" і "показують минуле та майбутнє"). Далі Стародавні сувої пророкують повернення Алдуїна , сина бога-дракона часу Акатоша й передвісник кінця світу в пантеоні нордів. Алдуїн повинен поглинути світ. Основний герой — "Останній Дракононароджений" або "Останній Довакін", мисливець на драконів, якому за волею богів судилося зупинити Алдуїна й відвернути загрозу Скайриму та Тамріелю. Гравцю допомагають останні Клинки: Есберн і Дельфіна.

Сказати спасибі чи послати нахрін можна тут
monobank 5375 4141 1582 0762
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить