Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Кинув пошук. Білі гриби Карпат. 100 грибів за годину / Белые грибы Карпат. 100 грибов в час

Переглядів: 1 845
Опубліковано: 14 верес. 2020 р.
Друзі, зовсім випадково натрапив на маленький молодий ліс де за годину назбирав більше ніж 100 білих грибів. Ось такі вони білі гриби Карпат. Такий пошук грибів. Вирішив поділитись з вами своїм азартом, коли збирав гриби. План заготівлі грибів на зиму я однозначно виконав.
Знаю, це не тема каналу, але ж кожен пошуківець, який займається пошуком з металошукачем у лісі знаходив білі гриби. Ці хоббі можна поєднувати.
Тому беріть металошукач і великий рюкзак і їдьте в ліс на пошук грибів і артефактів. Зараз розпочався грибний сезон.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Друзья, совершенно случайно наткнулся на маленький молодой лес где за час собрал более 100 белых грибов. Вот такие они белые грибы Карпат. Такой поиск грибов. Решил поделиться с вами своим азартом, когда собирал грибы. План заготовки грибов на зиму я однозначно выполнил.
Знаю, это не тема канала, но каждый кладоискатель, который занимается поиском с металлоискателем в лесу находил белые грибы. Эти хобби можно сочетать.
Поэтому берите металлоискатель и большой рюкзак и езжайте в лес на поиск грибов и артефактов. Сейчас начался грибной сезон.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить