Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дівчинка з риб'ячим хвостом

Про кіно
Опубліковано: 20 листоп. 2020 р.
Підписатися
«Дівчинка з риб'ячим хвостом» – короткометражна анімаційна 3D-стрічка режисера Сергія Мельниченка. Фільм створено студією «Червоний собака» у 2013 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Це історія про подорож у таємничий внутрішній світ людини: одного разу ви можете стати дівчинкою з риб'ячим хвостом і мандрувати в світі своїх емоцій, наче в казці...

Режисер та автор сценарію картини – Сергій Мельниченко, продюсер – Олена Голубєва. Загальний бюджет фільму – 1 млн 584 тис. 600 грн. (100% державної фінансової підтримки).

У 2014 році «Дівчинка з риб’ячим хвостом» отримала Приз глядацьких симпатій Національного конкурсу КМКФ «Молодість», фільм також є призером фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 17». Стрічку було відібрано до конкурсної програми престижного Міжнародного анімаційного фестивалю Ottawa International Animation Festival.

«Дівчинка з риб’ячим хвостом» входить до альманахів українських короткометражних фільмів «Калейдоскоп української анімації», P.S. Kyiv Comic Con та «Українська нова хвиля. Romantіque».
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить