Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Роман Микитюк - ко-продюсер стрічки «Червоний. Без лінії фронту», продюсер «Червоний. Вогняне коло»

Переглядів: 759
Опубліковано: 23 жовт. 2020 р.
Підписатися
Ми брали участь у 14 пітчингу Держкіно з проектом «Червоний. Вогняне коло». Проект отримав прохідний бал і міг бути профінансований та з причин значного скорочення фінансування через пандемію не отримав підтримки держави. Саме тому ми прийняли рішення створити цей Patreon для збору коштів та таки здійснити зйомки фільму «Червоний. Вогняне коло» за мотивами романів Андрія Кокотюхи.
https://www.patreon.com/chervonyi
«Червоний. Вогняне коло» - це друга частина трилогії про Данила Червоного та є пріквелом фільму «Червоний», що вийшов 2017 року. Вже цього 2020 року ми плануємо прокат першої частини трилогії «Червоний. Без лінії фронту».
Хронологія подій трилогії:
«Червоний. Без лінії фронту» - події 1938 – 1942 рр.
«Червоний. Вогняне коло» - події 1942 – 1946 рр.
«Червоний» - події 1947 – 1949 рр.
Про фільм:
Синопсис
Данило Червоний бореться за незалежність України у лавах УПА між двох вогнів — фашиської армії, яка окупувала західну Україну, та радянської партизанки. І навіть закінчення війни не означає закінчення цієї боротьби.
У ролях:
Микола Береза (Данило Червоний)
https://www.facebook.com/bereza.mykola
https://www.instagram.com/bereza_bjork/
Даша Плахтій (Уляна)
https://www.facebook.com/dasha.plahtiy
https://www.instagram.com/dashaplahtiy/
Андрій Мельник (Мирон)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010707210188
https://www.instagram.com/andrii_melnyk_/
Трилогія про Данила Червоного створена за мотивами романів українського письменника Андрія Кокотюхи, що став автором сценаріїв до усіх трьох фільмів.
«Червоний. Вогняне коло» - це проект, який продовжить розкривати все детальніше історію героя, що є дзеркалом національної самосвідомості - Данили Червоного. Цей проект поведе нас в глиб історії війни тих українців, які опинились між жорнами долі, між молотом та ковадлом, між німцями та радянськими військами. Які намагалися, в той дуже складний для життя час, відстояти свою честь та незалежність Української держави.
В цій частині глядач зможе побачити, як гартувалася сталь - Данило Червоний. Наша творча група має намір екранізувати дуже потужний пласт української історії, яка спеціально винищувалась радянською владою. Спекуляції на протистоянні сходу і заходу вже не одне десятиліття розділяє нашу Батьківщину на правих і винуватих, на своїх і чужих. Наші співвітчизники загрузли у взаємних претензіях, у взаємному протистоянні, як Червоний та Гуров, та не дивлячись на те, що вони (герої) та ми (реальні мешканці заходу та сходу) такі різні та маємо різні точки зору, в нас все ж більше спільних рис – бо ми українці.
На наш погляд настав час покласти цьому край. Можна закинути, що засобами художнього фільму цього зробити неможливо. Вочевидь це так, але крапля камінь точить. Той камінь, який тримають один проти одного багато хто з наших співвітчизників як на сході так і на заході. Твір Андрія Кокотюхи «Червоний», як жоден інший підходить для художнього осмислення поставленої задачі. Хто з них помилився, хто ні? Хто зараз з упевненістю може сказати, що здобута перемога це його перемога? Ця частина фільму «Червоний» розкриє трагічність історії двох українців, взагалі трагічність історії України.
На наш погляд символічним є те, що для створення цього проєкт нашими партнерами стали Одеська кіностудія та Тернопільська кіно комісія. Це показує, що Україна об’єднується довкола історії Данила Червоного, східно налаштована Одеса та націоналістична Тернопільщина.
Фільм «Червоний» вийшов у широкий прокат 24 серпня 2017 року на День Незалежності України, що стало дуже символічним для нас та наших глядачів. Тим самим «Червоний» відкрив осінній сезон прем’єр українських фільмів та увійшов у топ-5 українських фільмів 2017 року. Вже у 2018 він отримав нагороду Української кіноакадемії «Золота дзиґа».
Вихід фільму «Червоний без лінії фронту » планується у листопаді 2020,
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить