Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Повне занурення | Офіційне українське відео

Переглядів: 99 056
Опубліковано: 16 жовт. 2020 р.
Підписатися
Повне занурення / Magic Arch

У кіно з 29 жовтня 2020!

Глибоко-глибоко на дні морському, на залишках зниклої колись давньої цивілізації, розкинулось Рибомісто. Тут, разом з іншими його мешканцями, живе і наш головний герой - дельфін на ім'я Дельфі. Він закоханий у прийомну дочку місцевого мера - красуню Мію, і щоб та звернула на нього увагу, Дельфі мріє одного разу вступити в ряди місцевої гвардії дельфінів. Але ніхто не сприймає юного мрійника всерйоз.
Одного разу Дельфі разом зі своїм другом Зейбом роблять дивне відкриття. Вони знаходять арку, пропливши через яку, можна перетворитися на кого завгодно. Але, не встигнувши зрадіти, друзі бачать, як арку слідом за ними виявляють і злі мурени. Дельфі і Зейб терміново повинні вигадати план, як убезпечити рідне Рибомісто і не допустити туди ворогів, які трансформувалися і стали страшенно величезними.

Жанр: анімація

Web: https://ufd.ua
Facebook: https://www.facebook.com/ukrainianfilmdistribution/
Instagram: https://www.instagram.com/ukrainianfilmdistribution/?hl=ru

#ПовнеЗанурення
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить