Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

"Золота акція" світу: кого підтримає Україна? | Офіс PRезидента

Переглядів: 10 216
Опубліковано: 13 жовт. 2020 р.
Підписатися
Офіс PRезидента — це проект-гра де учасники моделюють вирішення тих чи інших питань, безпосередньо в Офісі Президента України.

Темою сьогоднішньої зустрічі в Офісі Президента стали міжнародні відносини України. Кому випаде роль Зеленського, а кому Єрмака, Кулеби та Яременка — на початку ефіру вирішить жеребкування.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: EASY, Офіс PRезидента, СІМ, Антиподи

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить