Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Розмова Тетяни Власової з Антоніо Лукічем | Тет-а-тет у Книгарні

Буктюб
Опубліковано: 9 лют. 2024 р.
Підписатися
Запрошуємо переглянути відеозапис розмови Тетяни Власової з Антоніо Лукічем у рамках проєкту «Тет-а-тет у Книгарні»!

Саме Антоніо Лукіч створив улюблені фільми тисяч українців — «Мої думки тихі» та «Люксембург, Люксембург». Чим займається режисер сьогодні? Чрму він вирішив запустити свій YouTube-блог про кіно? Як зараз сприймають українське кіно у світі? Коли чекати на нові фільми Лукіча ? Про все це ви зможете розпитати улюбленого режисера під час зустрічі в книгарні.

«Тет-а-тет у Книгарні» – це серія зустрічей з видатними діячами української культури, яких запрошує на затишну розмову до книгарні креативна продюсерка і поетка Тетяна Власова. До речі, Тетяна займалася промокампанією фільму «Люксембург, Люксембург», тож на нас чекає цікава розмова з купою інсайдерських подробиць!

А щоб нове українське кіно могло й надалі з’являтись, необхідно весь час підтримувати наших військових. Закликаємо вас долучатись до збору на автівки для наших захисників і захисниць, які купує та відправляє на фронт Андрій Любка (долучитись до збору можна за посиланням https://bit.ly/3G4Fw3y або, перерахувавши кошти на картку 5375 4112 1128 1527).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить