Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Урсула Ле Гуїн "Слово, що звільняє" #фентезі #урсулалегуїн #чаклун #химерне #казка #легуїн

Буктюб
Опубліковано: 18 черв. 2024 р.
Урсула Ле Гуїн "Слово, що звільняє"
Читає: Вікторія Бей #вашіголоси
Запис: Студія Калідор

Жанр: фентезі
Тривалість: 22 хв.

Чарівник знесилений та зранений лежав у вʼязниці і міркував...не ворушився, щоб менше боліло, лежав і думав: "Чому він не вбив мене? Чому тримає мене тут живим? Чому він нікому не показується? Чиї очі бачать його, яка земля носить його? Він боїться мене, хоч сил моїх уже не лишилося.
Кажуть, що всі чаклуни, яких він переміг, живуть, замуровані у підземних могилах, таких, як ця, живуть роками, намагаючись вибратись на волю... А що, як один із цих нещасних не схоче жити?"
Тож Фестін зробив свій вибір. Останнє, що він подумав: "Якщо нічого не вийде, люди вважатимуть мене боягузом". Та його недовго займала ця думка. Повернувши голову трохи вбік, він закрив очі, останнього разу набрав повні груди повітря і прошепотів слово, що звільняє, яке вимовляють лише раз.

Урсула Кребер-Ле Гуїн (англ. Ursula Kroeber Le Guin) — американська письменниця-фантаст, літературний критик і перекладачка фантастики. Лауреатка премії «Гросмейстер фантастики» за заслуги перед жанром (2001).
Урсула Ле Гуїн найбільшої популярності набула як авторка романів і повістей у жанрах наукової фантастики та фентезі. Книги Ле Гуїн завжди чудові за стилем, в них авторка звертається до конфліктів і взаємодії різних культур, даосизму, анархізму, психологічних і соціальних тем. У пізніших роботах вона торкається також феміністської тематики (зокрема, в жанрі екофемінізму). Авторка є однією з найавторитетніших фантастів, лауреаткою кількох найвищих нагород в області наукової фантастики і фентезі (премія Г'юго, премія Неб'юла, премія Локус).

Підтримайте вихід нових книг:
Буду вдячний за будь яку фінансову підтримку 😇

Станьте спонсором цього каналу:
https://www.youtube.com/channel/UCTBfAXuNphu7OJNPJJfNu2g/join

Monobank 5375414110618997

https://send.monobank.ua/6Er3hw7jfe

Patreon

patreon.com/user?u=78993839

Buymeacoffee

https://www.buymeacoffee.com/KalidorBookO

Криптогаманець

USDT (TRC20)
TAFoEX8Ei5mMCYs44YKbjt5uymcYXivn7D
ETH
0x277abd271057cfa169ac005d4e42a09440d8e445
Bitcoin
1BfXsGrrGdQA1u4AhJDV5m39C43bdQ6UUr

З питань співпраці - контакти для зв'язку:
Пошта - aleksiiuk.ruslan@gmail.com
Телефон (Viber, Telegram) +38095 3443131

Знайдіть мене у інстаграм: https://www.instagram.com/ruslan.aleksiiuk/
Приєднуйтесь до каналу на телеграм: https://t.me/Kalidorchanel

#книги #озвучка #аудіокниги #пригоди #кращікниги #канікули #книгавголос #Урсулалегуїн #Урсулалегуін #Земноморря #чарівники #аудіокнигиукраїнською #чари #фентезі #Хроніки #аудіокнигиукраїнськоюмовою #аудіокнигинаукраїнськіймові #audiobooks #audiobook #audiolibrary #битвамагів #магія
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить