Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Книжкові пригоди у міфічних світах

Буктюб
Опубліковано: 16 черв. 2024 р.
Підписатися
Друзі, ми знаємо, що більшість із вас обожнює фентезі! Запрошуємо на присвячену цьому жанру подію — «Книжкові пригоди у міфічних світах», в рамках якої презентуємо скандинавське фентезі «Норд» та слов'янське фентезі «Оповідки Старого Світу»!
Як перетворити тисячолітню історію на унікальний сюжет для книжки? А як не втратити авторський голос, коли пишеш про всім знайомих богів, ельфів чи магів? Наскільки складно створити власний чарівний всесвіт? Та чому він все одно відтворюватиме окремі моменти міфологій, що вже існують? Уже 15 червня поговоримо про використання міфічних героїв, сюжетів та тропів у художній літературі.
Модеруватиме подію Ігор Снятинчук — письменник, поет, організатор літературних подій. Автор збірки містично-горорних оповідань «Безніжність».
До Ігоря приєднаються спікерки:
• Лідія Аніщенко — режисерка за освітою, письменниця за покликанням. Також пише поезію та займається літературним еко-активізмом. Авторка роману «Землі пращурів моїх», фантастичної повісті «З насіння Дуба» та етно-фентезі "Оповідки Старого Світу".
• Айя Нея — авторка інді новел та романів, веде блог «Авторське право своїми словами». Зараз працює над циклами «Норд», «Нетжеру», «Селестіал» та «Проєкт Азура».
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить