Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

БАХМУТ: сьогодення та історія

Подорожі
Опубліковано: 4 лют. 2023 р.
Підписатися
Бахмут - назва міста котра зараз на слуху у всього світу, а ще рік назад навіть більшість українців мало що чули про це місто на Донеччині.
Від травня місяця тривають кровопролитні та жахливі бої за цей населений пункт, на штурм міста стягнуті найелітніші підрозділи російської армії, а на його захист одні з кращих частин українського війська.
В розпал холодної зими Хащі провели два дні та одну ніч у Бахмуті, ми фіксували події сьогодення та вже в своєму стилі зробили маленький екскурс в історію міста, намагалися зрозуміти чому Бахмут настільки важливий був в минулому, є важливим в сьогоденні та що його чекає у майбутньому.

В боях за Бахмут зараз приймає участь 8-ий полк спецпризначення, це один з найелітніших підрозділів ЗСУ котрий завжди виконує найскладніші завдання у найгарячіших точках. Про потреби дронів у війську сказано вже надто багато і всі розуміють постійну необхідність військових у дронах. Тому Хащі оголошують збір 115 000 грн на дрон MAVIC 3 для наших земляків з міста Хмельницький, 8-го полку спецпризначення. Зробимо невеличкий подарунок нашим воїнам та внесемо краплю в велику справу нашої спільної перемоги!
https://send.monobank.ua/jar/3d6EZxARtb


Також ми щиро вдячні всім патронам та тим нечисленним спонсорам нашого проєкту хто залишається з нами у цей важкий час, та завдяки кому наш проєкт може здійснювати свою діяльність.
Для тих хто має змогу та хоче долучитися до підтримки нашого проєкту залишаємо реквізити:
Карта приват: 5363 5420 1303 1381 (Кохан В.В.)
Монобанк: 4441114414047777
Патреон https://www.patreon.com/user?u=44661751


Підписуйтесь на нас у фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100070661244766

Інстаграм https://www.instagram.com/hush.chi/

Тік Ток https://www.tiktok.com/@hush.chi?_t=8..

З пропозиціями та скаргами звертайтесь на пошту vukic2888@gmail.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить