Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТОП 10 найдорожчих українських футболістів 2023 (після закриття зимового трансферного вікна 2023)

Спорт
Опубліковано: 8 лют. 2023 р.
Підписатися
ТОП10 найдорожчі українські футболісти - актуальне інформативне відео станом на початок 2023 року, а саме на початок Лютого 2023, після усіх гучних переходів футболістів у рамках зимового трансферного вікна 2023 року.

Іншими словами - тут ТОП-10 найдорожчих українських футболістів станом на початок 2023 року. Чому так ? Все - просто. У Січні 2023 відбулись трансфери Михайла Мудрика, Руслана Маліновського, Циганкова Віктора, Іллі Забарного та Кривцова Сергія із ФК "Шахтар" до ФК "Інтер" (Маямі). Тому, буде цікаво та інформативно, а головне - про український футбол та українських футболістів.

Якщо детальніше, то тут Вашій увазі представлено складну аналітичну роботу щодо вартості українських діючих футболістів, а саме - десятку найдорожчих футболістів, що посортовані за принципом ТОП10. Іншими словами - саме у цьому відео можна дізнатись хто із числа українських футболістів станом на початок 2023 року та по закриттю основного зимового трансферного вікна коштує найбільше, чия вартість вражає, а чия вартість розчаровує, хто із українців на піку вартісної стелі, а хто ще буде коштувати більше та багато іншої цікавої інформації про український футбол загалом.

Пам'ятаємо, що українські футболісти прославляють нашу Батьківщину за її межами, а ми захищаємо її тут, вдома, в тому числі - і на теренах україномовного ютубу.
Український футбол і кожен український футболіст - це перспективна і прогресуюча складова світового футболу.

Можливо ми дізнаємось, що хтось із українських футболістів коштує як танк "Леопард 2" чи Абрамс, а хтось як Супутник на який зібрав Сергій Притула :)
Можливо хтось вартує як крило літка F16, а хтось безцінний футболіст із величезним потенціалом.

Тому, друзі, вмощуйтеся зручніше та приступайте до перегляду сильного україномовного ТОП-10 про футбол та футболістів, що мають пряме відношення до України !

Слава Україні ! Героям Слава !

Футбол - це сила (також) ! Тому, мабуть і українському футболу СЛАВА ! (це ж спортивний ТОП10) :) )))

#топ10 #топ #футбол #український #трансферна_вартість #мудрик #зінченко #циганков #миколенко #маліновський #яремчук #трубін #матвієнко #забарний #українськийфутбол #kulyacompany #челсі

------------------------------------
Інфа не обов'язкова для читання: У футбольному світі завжди трапляється багато див, але головним дивом останніх футбольних років є шалене вливання грошей у такий вид спорту як футбол, і як наслідок ми спостерігаємо трансфери футболістів за шалені кошти (для прикладу можна взяти поточний ажіотаж навколо українського таланта Михайла Мудрика, якого сватають у Арсенал та Манчестр Сіті). Україна велика країна, але останнім часом футбол в нашій державі трохи занепав. Це не дивно, оскільки в український футбол зараз вливається все менше інвестицій. Мабуть причина цьому -війна, яку розв'язала клята росія. Для прикладу польський футбол чи угорський футбол зараз мають більше шансів розвиватись у порівнянні із українським. Отже, головною темою цього відео є футбол, і в першу чергу - українські найдорожчі гравці футболісти. Світовий футбол має довжелезну історію, і в плані трансферів тут є безліч хороших спогадів та прикладів пов'язаних із Україною (наприклад, Андрій Шевченко, Андрій Лунін, Сергій Ребров чи Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка). Але зараз відео на тему діючих найдорожчих футболістів з України, зокрема про ТОП10 найдорожчих і мабуть найкращих футболістів українців. Вперед з м'ячем, бо без м'яча ніяк. Барселона, Ювентус, Мілан, Баварія, ПСЖ це легендарні і топові команди зара. Неймар - вже близький до завершення кар'єри ?!!! А МЕССІ ще зможе хабити хоча б один ГОЛ ?!!! FIFA23 це не FIFA22, а тим більше не FIFA 21. Знаэте чому ? А тому, що у FIFA 23 вже повно українських футболістів, зокрема у АПЛ !!!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить