Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Огляд под-системи IQOS VEEV: смаки, технологія, особисті враження

Технології
Опубліковано: 19 січ. 2023 р.
Підписатися
Картка для допомоги ЗСУ - 4731-2196-3039-7705
Той самий IQOS VEEV – https://www.iqos.com.ua/uk/shop/iqos-veev
Здається, весь світ знає бренд IQOS, і так, це дійсно назва бренду, а не самого пристрою. Але сьогодні поговоримо про іншу їхню продукцію, а саме про IQOS VEEV – це под-система або міні вейп, який точно оцінять любителі електронних сигарет.
1)Дизайн
Корпус Віва алюмінієвий, матовий, заокруглений, гарно лягає в руку. Він мінімалістичний та складається з двох частин: самого корпусу та картриджу. Поди завжди чорного кольору, але його мундштук змінює колір в залежності від смаку.
2)Технології
В IQOS VEEV використовується технологія нагрівання IQOS MESH. Якщо не вдаватися в подробиці, то ця технологія попереджає “сухі” затяжки завдяки тому, що випарник виконаний у формі сітки, а не спіралі. Тобто, коли закінчується рідина, або її залишається дуже мало, зазвичай користувач вдихає горіле повітря без нікотину та смаку. З цікавого, IQOS VEEV має віброзатяжки. Тобто коли робиться затяжка, то відчутна вібрація, ніби як з кальяном. Насправді це цікаво, й зрозуміють це цінителі самого процесу.
3)Використання
В поді 3 мл рідини. Цього вистачає на 400 затяжок. Оскільки продаються вони упаковками по 2 поди, то упаковки вистачить на 800 затяжок. Загалом смаків 11, є цікаві поєднання: кавун з м’ятою, ромова ваніль, ягідний мікс, бразильська вишня, м’ята з огірком, ментоловий та смак маракуї. Та ціла лінійка подів з різними відтінками тютюнових ароматів.
Аби почати користуватися, потрібно лише встановити картридж та натиснути кнопку ввімкнення. Одного повного заряду у новій версії девайсу вистачає на 220 затяжок (у старій на 145). Якщо вимкнути вібрації, то вистачить на довше, але точних цифр не називають. Проте навіть затятий курець може не перейматися, вейп заряджається всього за 30 хвилин від комплектної 10 Ватної зарядки.
4)Висновок
IQOS VEEV сміливо можна назвати сучасним універсальним пристроєм для паріння, в якому попрацювали не лише над смаками, а й над технологією та дизайном. Пристрій зручний, корпус естетичний, віброзатяжки, швидка зарядка, широкий вибір смаків, захист від сухих затяжок та синхронізація з додатком. Усе це якісно вирізняє міні вейп IQOS VEEV з-поміж інших под-систем.
Telegram - https://t.me/viewua
✔ Сайт Root Nation: https://root-nation.com/ua/ - новини технологій та огляди гаджетів українською
Нові девайси після огляду які можна придбати у мене - https://bit.ly/3eWyWOV
Підтримати канал фінансово можна тут - https://www.patreon.com/viewua
Підтримай україномовних контентмейкерів та використовуй #WatchUA
Якщо ти — україномовний автор на Youtube, то долучайся до нас https://playua.net/watchua/
Співпраця (COOPERATION) - Yuriy.Havalko@gmail.com
Як можна підтримати канал Огляд UA -https://youtu.be/XasAlWQPBPc
Картка для донатів - 5167-9856-6047-7977
✌ Україномовна група про ІТ новини - https://goo.gl/PRi32B
✉ Маєш цікаві пропозиції? Напиши мені)(FB) - https://goo.gl/hXiwk4
_____________
#Огляд_VEEV #Огляд_IQOS_VEEV #Обзор_IQOS
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить