Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Огляд lil HYBRID - Гібридна система 2в1 від IQOS.

Технології
Опубліковано: 13 січ. 2023 р.
Підписатися
Картка для допомоги ЗСУ - 4731-2196-3039-7705
Про lil HYBRID – https://www.iqos.com.ua/uk/products-lil/about-hybrid
Друзі, привіт! Сьогодні на огляді – гібридний девайс lil HYBRID від IQOS. Це гібридна система, в якій поєднується нагрівання тютюну та нікотинової рідини одночасно. Що воно таке й навіщо взагалі таке придумали розберемося прямо зараз.
1.Дизайн
Корпус виконаний із матового пластику, хоча дуже нагадує метал. Приємно відчувається в руці. Випускається в чотирьох кольорах: білий, чорний, синій та бронза. У верхній частині є прозоре віконце, яке дозволяє слідкувати за рівнем рідини і вчасно замінити под з рідиною. На корпусі розташований дисплей з вбудованою кнопкою, що виводить на екран кількість затяжок, рівень заряду, залишок рідини в поді та іншу потрібну інформацію.
2.Технології та використання
Під ковпачком є два роз’єми: один для установки стіка, інший для установки пода з рідиною. Там де розташований стік, нагрівальний елемент відсутній. В цьому девайсі використовується індукційне кругове нагрівання стіку. Отже, відкриваємо, встановлюємо стік, под з рідиною і все. Процес нагрівання запускається автоматично. На сеанс стандартно заплановано 4 хв 20 сек, або ж в затяжках це – 14 разів. Проте якщо вам цього мало, то ви відразу можете встановити інший стік і так два рази. Тобто підряд lil HYBRID може працювати всього три сеанси. Після вмикається автоматичне охолодження.
3.Смаки
Наразі є два смаки стіків (фруктовий і нейтральний) і три смаки подів з рідиною без нікотину. Вона забезпечує смачний густий пар з приємним ароматом для оточення. Тож і смак насиченіший, і аромат буде приємний. Міксувати їх між собою можна та навіть потрібно, аби отримати новий смак.
4.Висновок
lil HYBRID - це дуже цікавий девайс, мастхев для тих, хто думав, що спробував усі гаджети. Це такий собі мікс системи нагрівання тютюну і вейпу, створений щоб отримувати плюси і того, і іншого. Яскраві смаки, більше пари, можливість комбінувати смаки, але при цьому більш звичний ритуал з тютюновим стіком. Заради цього варто було придумувати таку складну гібридну техологію.

#lilHYBRID #IQOS
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить