Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як і чому спалахнула Перша світова війна? // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 6 лип. 2023 р.
Підписатися
🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором 👉 https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Пригостити команду "Історії без міфів" кавою 👉 https://www.buymeacoffee.com/bezmifivua
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com
Голос запитань @nudniypens

Перша світова війна стала глобальним конфліктом між двома військово-політичними блоками (Антантою та Троїстим союзом), який спалахнув у липні 1914 року. Приводом до його початку вважають «сараєвське вбивство» австрійського ерцгерцога Франца Фердинанда – племінника і наступника Франца Йосифа І. Однак глибинні причини війни сягають корінням у XIX століття. Чи дійсно світ жив мирним та ідилічним життям напередодні Першої світової, чи було передчуття війни, як до неї готувалися в різних країнах і чи можна було відвернути конфлікт – розповідає історик, етнолог, доктор філософії Іван Стичинський.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 20.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить