Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні запустив лінію психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. Це безкоштовно, анонімно та працює цілодобово.
☎️ Телефонуйте на номер 2345. Подробиці на сайті: https://2345.in.ua
За час війни чимало українців особисто або опосередковано зіткнутился з річчю, про яку раніше і гадки не мали - посттравматичним стресовим розладом. Жахи бою, полону, окупації та ворожих обстрілів можуть повертатися до тих, хто їх пережив - такі люди потребують повноцінної реабілітації та психологічної допомоги. Серед симптомів ПТСР - нав’язливі флешбеки, страшні сновидіння, депресія, дратівливість, бажання нашкодити собі. За даними дослідження, проведеного у 2022-му, 57% громадян України перебувають в зоні ризику розвитку цього розладу.
У новому випуску WAS ми поговоримо про історію ПТСР у військових та цивільних у ті часи, коли люди ще не розуміли, що це. Ви дізнаєтеся, які натяки на травмовану психіку ветерана є в гомеровії “Одіссеї”, чому Чарльз Діккенс боявся транспорту, як Фройд пропонував лікувати травмовану психіку, та чому приблизно до війни у В’єтнамі солдати не наважувалися говорити про свої психологічні проблеми.
#was #війна #птср
Стань нашим патроном: https://www.patreon.com/was_ua
Разово підтримати можна тут - https://pay.fondy.eu/s/HKHHGqb (Apple Pay, GooglePay)
Монобанка https://send.monobank.ua/jar/53dzHfuoNR
4149 6293 1802 4528 Приват
Наш телеграм-канал - https://t.me/wasmedia_ua
https://kgb.was.media: Книга головного редактора WAS "Архіви КГБ. Невигадані історії" (за посиланням можна купити книгу з підписом автора), цим самим ви підтримаєте проект.
Збір на автівки для ЗСУ:
Банка
https://send.monobank.ua/jar/9tu3Vi5YvW
Карта
5375411205018851
Paypal
dmytro.tymoschenko@gmail.com
Про розіграш призів та замовлення напису на снаряді тут: https://t.me/wasmedia_ua/2704
Оригінальна стаття на сайті "Бабель": https://babel.ua/texts/91098-ptsr-vidomiy-z-pradavnih-chasiv-yogo-opisuvav-shekspir-i-doslidzhuvav-freyd-soldativ-iz-nim-ckuvali-yak-boyaguziv-ale-v-1970-h-na-dopomogu-priyshli-feministki-zgaduyemo-istoriyu-vivchennya-cogo-rozlad
З питань рекламних інтеграцій пишіть на пошту: team@was.media
Або в телеграм: https://t.me/m_i_t_y_a
розгорнути опис
згорнути опис