Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Імперія Вранішнього Сонця проти Другого Райху // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 12 квіт. 2023 р.
Підписатися
🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com

Японська імперія в Першій світовій воювала на боці Антанти – проти Німеччини та Австро-Угорщини. Після успішної облоги порту Ціндао, вона захопила німецьку концесію Цзяочжоу на території Китаю. Потім – Маріанські, Каролінські та Маршаллові острови в Тихому океані, а в 1917 році відправила свою ескадру аж у Середземне море. Окремі добровольці також брали участь в бойових діях на Західному фронті. Японія навіть уклала союзницький договір із російською імперією, якій незадовго до того завдала принизливої поразки (у 1904–1905 роках).
Однак результати Першої світової та повоєнне облаштування світу не задовольнили офіційний Токіо. Сукупність кількох чинників призвела до поглиблення відчуження Японської імперії від західних демократій. Зрештою, у Другій світовій вона виступила як союзниця нацистської Німеччини та фашистської Італії.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить