Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Реванш Манштейна за Сталінград: чому Харків став для Кремля "проклятим місцем" // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 15 берез. 2023 р.
Підписатися
https://secure.wayforpay.com/button/b783882c24a07
Друзі! Як ви знаєте, завдяки вам ми закрили збір на штурмові дрони для 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Зараз їх закуповують і передають військовим. А зараз спільно з волонтерами Group 35 ми продовжуємо збір на авто для пілотів цих дронів. Планується придбати Mitsubishi L200 (2011–2015 модельних років) ціною близько 400 тисяч гривень (в збірі вже враховані витрати на ремонт та роботи з переобладнання авто).
Долучайтеся – кожен ваш внесок допоможе наблизити перемогу над російськими окупантами!

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або https://t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором https://www.youtube.com/channel/UCXx3yVx9paWJ-BLZVqQ8CRQ/join
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com

В лютому 1943 року, після перемоги під Сталінградом, Червона Армія розвивала наступ на Донбасі, Слобожанщині та Лівобережжі. Передові частини наблизилися до Дніпропетровська й Запоріжжя, а війська Воронезького фронту генерала Філіпа Голікова 16 лютого взяли Харків. Однак фельдмаршал Еріх фон Манштейн, який командував німецькою групою армій “Південь”, спланував стрімку контрнаступальну операцію, зумів оточити совєтські війська та завдати їм тяжкої поразки. 15–16 березня німці знову захопили Харків, а 18 березня – Бєлгород. Так зазнала краху спроба командування Червоної Армії швидко прорватися до Дніпра. Лінія фронту стабілізувалася – утворилася Курська дуга, що стане місцем однієї з вирішальних битв Другої світової війни влітку 1943 року.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить