Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДЖО БАЙДЕН ПРОТИ ПУТІНА 🇺🇦 Переозвучка UA

Розважальні
Опубліковано: 27 лют. 2023 р.
Підписатися
Наш патреон - https://www.patreon.com/pereozvuchkaua
Тікток каналу - https://tiktok.com/@pereozvu4ka._.ua
Як Байден їхав в Україну? Що замовляв у вагоні “Укрзалізниці”? Що президент США розповів Зеленському? Які подарунки привіз Джо Байден для ЗСУ?
Все про візит нашого партнера і союзника у цьому відео! Ми покажемо секретні документи і плани нашої перемоги! Байден знає, як знищити путіна! Тільки у нас президент США розмовляє українською! Це наша гумористична зброя, яку нам не передають по ленд-лізу! А ще - наша переозвучка схвалена Пентагоном!

Жарти, приколи, геги - все це ви знайдете в цьому відео, яке для вас підготувала команда наших професіоналів, на кошти наших патронів!

Переозвучка - це свіжий подих у жанрі комедії, а українська переозвучка - це свіжий подих в нашому інформаційному просторі. Ми ділимось з вами нашими жартами, а ви діліться ними у своїх соцмережах, поширюйте нашу переозвучку. Переозвучка.UA - твій канал, який прийде на допомогу, щоб підняти твій настрій.

#переозвучка #гумор #приколи #україна #українізація #українаперемога #війна #українською #українаєдина #ua #росія #російськоукраїнськавійна #російськаагресія #війна_в_україні #жарти #росіяни #росіянапаланаукраїну #гуморукраїнською #кіно #кіноукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить