Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ДОГЛЯД ЗА РОЗСАДОЮ. ВИКОРИСТАННЯ ФІТОСПОРИНУ.

Опубліковано: 25 лют. 2023 р.
Що потрібно зробити, щоб розсада була кремезна та не витягувалась? Які провести профілактичні заходи, щоб запобігти розвитку грибкових захворювань?
В даному відео я розкажу як доглядаю на даному етапі за своєю розсадою та як використовую в профілактичних цілях фітоспорин. Фітоспорин – це мікробіологічний препарат для захисту рослин від грибкових та бактеріальних інфекцій, який не містить шкідливих або агресивних хімічних речовин.Профілактична дія препарату полягає в здатності зміцнювати і активізувати власні захисні сили рослини. Фітоспорин проникає всередину і поширюється по судинній системі. Оброблені томати швидше набирають зелену масу, краще цвітуть і зав’язують плоди.
Корисні бактерії фітоспорину гинуть під прямими сонячними променями. Всі обробки рослин слід проводити рано, ввечері, після заходу сонця або в похмуру погоду.
Для застосування на присадибній ділянці Фітоспорин розводять 2 рази. Перший раз для приготування концентрату, другий – приготування робочого розчину з концентрату.

Перше розведення фітоспорину для приготування концентрату:
• 200 г порошку або пасти розводять в 400 мл теплої води;
• можна розводити не весь препарат відразу – головне дотримуватися пропорцію 1:2;
• температура води повинна бути комфортною для внутрішньої сторони руки, що становить 35-36 градусів.
Друге розведення проводять перед використанням робочого розчину. Тут пропорції вказані в інструкції по застосуванню і залежать від цілей.

У процесі використання Фітоспорину часто бувають помилки, які негативно відображаються на стані рослини.
- Використання розчину одразу після приготування. Щоб отримати максимальну користь від препарату, необхідно приготовлений розчин залишити до 15 годин у теплому місці. Речовина містить живі бактерій, які повинні активуватися, інакше використання фітоспорину не дасть необхідних результатів.
- Відсутність поливу. Для того, щоб рослина швидко отримала необхідну допомогу при використанні Фітоспорину, за кілька годин до використання препарату, грядки ретельно поливаються. Якщо полив не здійснюється, бактерії не можуть активізуватись для необхідного результату. Особливо важливо це в процесі обробки рослин від захворювань.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить