Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вступ: Ласкаво просимо на курс «Готовність до реагування. Рівень 1»!

Опубліковано: 2 берез. 2023 р.
Зареєструватись на онлайн-курс: https://portal.phc.org.ua

«Готовність до реагування» — це багаторівнева опорна навчальна програма, що має на меті створення узгоджених стандартів підготовки спеціалістів із реагування на надзвичайні ситуації на національному рівні. Ця програма формує в учасників важливі компетенції, необхідні для роботи в галузі реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я.

Пандемія COVID-19 продемонструвала обмеженість здатності реагування на надзвичайні ситуації в усіх країнах. Для збереження життя й захисту здоров’я людей, а також для захисту суспільства й економіки різних країн, важливо мати доступ до відповідних людей із відповідними навичками та підготовкою у відповідний час та у відповідному місці.

На першому рівні програми ви дізнаєтеся про контекст та принципи реагування на надзвичайні ситуації відповідно до підходу, що охоплює всі види небезпек, а також отримаєте загальну інформацію про різні суб’єкти реагування, їхні функції та структурні зв’язки між ними. На цьому рівні ми також детально розглянемо роль ВООЗ у реагуванні та обговоримо основні етичні засади та принципи, яких повинні дотримуватися усі особи, що беруть участь у реагуванні.

Після проходження Рівня 1 ви зможете:
• окреслювати принципи реагування на надзвичайні ситуації із застосуванням підходу, що охоплює всі види небезпек;
• розкривати зміст гуманітарних принципів та основних принципів прав людини та міжнародного гуманітарного права, що стосуються реагування на надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я;
• описувати зобов’язання ключових зацікавлених сторін відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил (ММСП 2005 р.) щодо виявлення подій у сфері громадського здоров’я, сповіщення про такі події та реагування на них; а також
• Окреслювати функції та обов’язки організацій, що формують ландшафт та архітектуру реагування на надзвичайні ситуації на національному, регіональному та глобальному рівнях.


Підпишіться на канал ►►► https://bit.ly/2RkVgGT
Facebook ► https://www.facebook.com/phc.org.ua
Instagram ► https://www.instagram.com/phc.ukraine/
Telegram ► https://t.me/PHC_Ukraine
Сайт ► https://www.phc.org.ua/

#ЦГЗ #ЦентрГромадськогоЗдоровя
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить