Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Українські розробники змогли!? Farlanders - розвиток колонії на Марсі можливий!

Опубліковано: 2 берез. 2023 р.
Підписатися
Farlanders - це новий місто-будівельник космічної колонії з підходом гри-головоломки від українських розробників, дія якого відбувається на Марсі. Гра містить у собі пісочницю та режим кампанії, який дозволяє гравцям ознайомитися з усіма елементами та механіками цієї захоплюючої гри.

Найкращою частиною Farlanders є його історія. Проте, деякі складнощі, такі як нерівномірна навантаженість складності та, як на мене, трохи незграбна механіка тераформування, а також не досить добре розроблена система прогресу гравця і його досягнень, можуть перешкоджати цьому симулятору космічної колонії піднятися до вершин продажів, та все ж гра мені сподобалась, тому я не міг пропсутити огляд.

Незважаючи на ці дрібні недоліки, гра знайде шанувальників серед любителів містобудівельних стратегій і тих хто не боїться головоломок, тому я рекомендую спробувати її.

Історія гри додає багато цікавих нюансів та надає гравцям можливість відчути себе на місці справжнього командира космічної місії. Для тих, хто любить складні виклики.

Трансляції на twitch - https://www.twitch.tv/benderua
Анонси і новини - https://t.me/benderua_t
Трохи ТікТоку - https://www.tiktok.com/@benderua_tt
Геймплей можна поглянути на запису з трансяції на цьмоу каналі - https://www.youtube.com/@BenderUAShow/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить