Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

рОСІЯ ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ | Переозвучка 🇺🇦

Розважальні
Опубліковано: 21 лют. 2023 р.
Підписатися
Що буде з росією після нашої перемоги? Яке дно на них чекає через 10 років? Що буде на болотах в майбутньому? Все це не треба уявляти - це треба дивитись! Народ неандертальців відкотився на мільйон років назад і тепер на московії прірва з усім цивілізованим світом! Гумористичний погляд на реальність, яка очікує на агресора після поразки! Наша переозвучка - це інформативна зброя з негативним ворожим ІПСО!

Жарти, приколи, геги - все це ви знайдете в цьому відео, яке для вас підготувала команда наших професіоналів, на кошти наших патронів!

Наш патреон - https://www.patreon.com/pereozvuchkaua

Переозвучка - це свіжий подих у жанрі комедії, а українська переозвучка - це свіжий подих в нашому інформаційному просторі. Ми ділимось з вами нашими жартами, а ви діліться ними у своїх соцмережах, поширюйте нашу переозвучку. Переозвучка.UA - твій канал, який прийде на допомогу, щоб підняти твій настрій.

#переозвучка #гумор #приколи #україна #українізація #українаперемога #українською #українаєдина #ua #росія #російськаагресія #жарти #росіяни #гуморукраїнською #кіно #кіноукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить