Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Застосування систем слухової імплантації MED-EL для реабілітації пацієнтів з порушеннями слуху

Опубліковано: 7 серп. 2023 р.
У доповіді висвітлюються питання стосовно характеристик слухових імплантів і технологій, які використовуються у процесорах, щоб досягти найкращих результатів у реабілітації. В першу чергу визначається локалізація основної вади слуху: зовнішнє, середнє, або внутрішнє вухо. В залежності від цього обирається необхідний імплант. Зазвичай він складається з двох частин - це власне імплант та зовнішня частина (процесор)

Новітні імпланти дають можливість проходити МРТ без необхідності видалення магніту. Це важлива характеристика, оскільки за статистикою, 3-4 пацієнтам буде необхідно пройти обстеження МРТ протягом 10 років після операції.

Сучасні моделі мають систему обробки звуку, яка постійно адаптується під умови зовнішнього середовища: автоматично регулює гучність звуку, мають функцію зменшення шуму (вітру, оточення) та зменшення різкого несподіваного звуку. За допомогою мобільного застосунку є можливість змінювати налаштування програми та гучність звуку. Додаткова функція може бути дуже корисною для учнів та студентів: апарат передає звук з будь-якого пристрою безпосередньо в процесор (по стандарту Bluetooth та через прямий аудіо вхід), а також має вбудований бездротовий мікрофон. Тобто дитина може використовувати його в лекційній залі - мікрофон залишити біля лектора і незалежно від того де сама буде сидіти, їй буде чудово чутно лектора.

Також існують неімплантаційні рішення - це система кісткової провідності ADHEAR, яка складається з липкого адаптера (як пластир з кліпсою) і процесору. Звук передається через кісткову провідність до завитки.

Коментує директор ТОВ "Кінд Інтерслух Київ", Костянтин Герлянд.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить