Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

«Тут ще одна яма з мінами…», – на мінному полі з саперами

Опубліковано: 5 серп. 2023 р.
На Півдні, де українська армія третій місяць веде наступ на позиції росіян, однією з найбільших проблем стали мінні поля. Військові порахували, що на один квадратний кілометр тут вздовж ліній фронту припадає півтори тисячі мін.. Росіяни мінують поля не лише попереду своїх позицій, а й дистанційно мінують шлях позад українськими штурмовиками. Від таких мін українська війська вже підриваються на броні, думаючи, що мін тут вже немає.
Сапери в цій новій фазі війни — і на вагу золота, і ціль номер 1. Бо вони розміновують для штурмовиків і піхоти стежки, відтак дороги вже для бронетехніки. Тому росіяни, намагаючись зупинити український наступ, спочатку намагаються виявити і знешкодити сапера. Уявіть, що таке потрапити під мінометний обстріл на мінному полі — з цим постійно стикаються військові сапери.
Західні експерти і партнери все частіше критикують українське командування за повільність нашого наступу, але сапери пояснюють: у такій справі як розмінування — спішити не можна. Поспішаєш — вбило.
Наші журналісти Настя Станко і Колян Пастико провели день з відділенням саперів 48 інженерної бригади ЗСУ. День на мінному полі…

Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
https://www.youtube.com/channel/UCjQb5B3c90fAKYd-LyWcXew/join

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СЛІДСТВО-КЛУБУ:
buymeacoffee.com/slidstvo.info
https://www.slidstvo.info/pidtrymaty/

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ СОЦМЕРЕЖІ:
Instagram: https://www.instagram.com/slidstvo_info/
Faсebook: https://uk-ua.facebook.com/slidstvo.info
Viber: https://invite.viber.com/?
Twitter: https://twitter.com/Slidstvo_info
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить