Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

🔴 Укри і Руси як прадавні архетипи, котрі вказують на рух

Цікаве
Опубліковано: 17 квіт. 2021 р.
Підписатися
З цього відео Ви дізнаєтеся, що українська мова формувалась як універсальний алгоритм, основою якого стали букви, що вказують на певні явища, їх поєднання в архетипи, як відображення визначальних явищ у середовищі з подальшою трансформацією у слова.

Тому "укр" і "рус" є універсальні, багатовимірні поняття, котрі стали не лише в основі назв споріднених племінних об'єднань, а і як словоутворюючі в багатьох словах нашої і не тільки нашої мови.

Отже, до Вашої уваги з глибини віків повертається розуміння універсальних символів, котрі вказують на велич, силу та рух у колі-житті.

Для Вашої зручності, відео має субтитри.

Навігація по відео:
0:00​ - Вступ;
0:20 - Особливість слів "укри" та "руси";
0:40 - Назва "окри", звідки вона і що значить;
0:57 - Чому з "окрів" стали "укри";
1:03 - Детальна відповідь через алгоритми творення слів української мови;
1:39 - Розбір слова "укри";
2:36 - Розбір слова "руси";
2:50 - Філософія, яка вказує на велич, сил та рук у колі-житті


Канал "Код мови" відкриє для вас багато цікавої та нової інформації про українські слова, їх значення та філософію. Ми віднайдемо для вас ті чудові слова, які, на жаль, з часом були втрачені. Ми навчимо вас не соромитись їх, а навпаки - смакувати, як чисту джерельну воду.

Мало хто задумується, що мова - це складний механізм поєднання букв у слова і слів у вислови з подальшою транформацією у тексти. Але в основі, все одно, залишаються окремі букви та їх найпростіші поєднання.

Сучасній людині, яка живе у матеріалізованому світі, важко зрозуміти їх значення, оскільки вони несуть не явище, а сутність. Але, зрозумівши їх, поряд з нею відкривається інший, енергетичний, духовний світ, як вищий рівень свідомості і гармонії в собі, в суспільстві, у просторі. ❤️

Тому долучайтесь: підписуйтесь на канал, тисність на дзвіночок, щоб не пропустити нових сюжетів, коментуйте та ставте можливі питання у коментарях ✍️

Цей та інші відеоролики змонтовано на основі книги «Код мови. Розмови до Бога».

Замовити книгу можна за посиланням:
https://knygy.com.ua/index.php?productID=9789661635707
https://book-ye.com.ua/catalog/narodoznavstvo/kod-movy-rozmovy-do-boha/

#РусланЯр​​​​​ #КодМови #УкриРуси
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить