Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

KAZKOVE ВИДИВО #74 - We Stand With Ukraine | Sziget 2022

Влоги
Опубліковано: 21 серп. 2022 р.
Підписатися
Наш гурт запросили бути спікерами від України на головній сцені фестивалю Sziget у спеціальному сегменті “We Stand with Ukraine” перед виступом хедлайнера. Нашою метою було подякувати і нагадати європейцям, що війна не закінчилася, і що нам як ніколи потрібна їх підтримка. Разом із нами на головній сцені були українські біженці, люди, які змушені були тимчасово рятуватися від війни за кордоном.

Олександра Заріцька: "До речі, жоден російський артист під час фестивалю не виступав на головній сцені Sziget. А написи на величезному екрані головної сцени - FREE AZOV, RUSSIA IS A TERRORIST STATE, кадри війни, від яких плакали наші перед сценою, і тисячі рук, які аплодували «Fuck Putin!» - це, я вважаю, було цінно. До нас підходили дуже багато людей до самої ночі і дякували. І це були не лише українці.
Якщо коротко, то «Слава Україні» і «Fuck Putin» почули набагато більше людей, ніж виступи російських виконавців.
Ми не припинемо розповідати європейцям всю правду про цю війну, тому що підтримка Заходу критично важлива для нашої перемоги. Тому треба використовувати кожний шанс нагадати про нас.
Україна зараз тримає лінію розмежування між пеклом і демократичними цінностями, диктаторством і демократією. Ми віримо в ЗСУ і в нашу перемогу!"

Video by @katrinart.photo
Video to the screen by @picoi.live.video

►Subscribe to KAZKA:
https://m.youtube.com/kazkaband​​

►Follow KAZKA:
https://www.instagram.com/kazka.band​​
https://www.tiktok.com/@kazka.band​​
https://www.facebook.com/kazka.band​​

Booking and management:
Mamamusic
+380 50 388 47 77
+380 50 310 23 32

© & ℗ 2022 mamamusic

#kazka #ukraine #sziget
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить