Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

3. Як український біометан може замістити російський газ?

Опубліковано: 17 серп. 2022 р.
Підписатися
Бурити свердловини на звалищах, добувати газ з тріски, організовувати роботу мікроорганізмів для розкладання аграрних відходів. Все перелічене – це частина роботи фахівців з біогазової енергетики. Ця галузь в Україні має надзвичайно великий потенціал – біогазові заводи можна обладнувати системами очищення, які довзволять довести біометан до якості природного газу і його можна буде закачувати у трубопроводи та використовувати замість природнього газу не тільки для внутрішніх потреб, а й експортувати в Європу. Тож у відео ви дізнаєтесь:
14:15 Про переспективи біогазової галузі розповів Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України;
18:15 як працює біогазовий завод компанії “ГалсАгро”, яка планує вже цього року вперше в Україні почати виробництво біометану, який буде закачуватись напряму до газового трубопроводу;
00:50 на прикладі двох об'єктів компанії Clear Energy ми покажемо: як “добувають” газ на міських звалищах та виробляють завдяки йому електричну енергію та як працює єдина в Україні станція, де отримують синтез газ з звичайної тріски!


Загалом це третє відео з циклу «Інженерія Відновлюваної Енергетики» ми вирішили присвятити до Дня Незалежності. Протягом 15-24 серпня будемо публікувати по одній серії відео про різні сфери відновлюваної енергетики України. Роботу над цим циклом ми почали ще до війни та відновили влітку цього року. Адже за нинішніх умов очевидно, що енергетична незалежність це важлива складова незалежності політичної та економічної. Цикл «Інженерія Відновлюваної Енергетики» створений для студентів Кафедри Енергетичного менеджменту і технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить