Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Народжені Україною. Ілля Рєпін. Епізод 8

Цікаве
Опубліковано: 10 серп. 2022 р.
Підписатися
Російська влада довгі роки насаджувала українцям комплекс меншовартості, і у той самий час привласнювала собі їхні здобутки. Картини видатного українця Іллі Рєпіна й досі зберігаються у петербурзьких галереях, його творчість вважається частиною «великої» російської культури, а наукові довідники і нині ідентифікують його як росіянина.

FILM.UA представляє новий випуск документального циклу «Народжені Україною», у центрі сюжету якого — художник-реаліст та майстер портрета Ілля Рєпін. Він народився та провів свою юність на Харківщині, а його життя і творчість були нероздільно пов’язані з Україною, її історією та народним побутом. З великим захопленням художник писав про українське мистецтво та підтримував творчість українських художників. Його ключові роботи мають українські мотиви, зокрема відома картина «Запорожці пишуть листа турецькому султанові».

За підтримку проєкту про видатних українців FILM.UA завдячує нашим постійним партнерам.

Бренд «Корвалмент» стоїть на захисті здоров’я українців й надає їм миттєву допомогу, щойно вони відчують перші ознаки дискомфорту та болю в серці. Він поруч в кризових обставинах, що зараз є дуже важливим. Ефект від його дії можно відчути вже за п’ять хвилин.

Легкі на підйом дріжджі «Духмяна хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.

За реалізацію проєкту ми також завдячуємо компанії Mastercard, що забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси в Україні навіть під час війни.

Виконавчий продюсер — Тетяна Носенко
Продюсери — Юлія Мордас, Олена Малкова
Сценаристи — Марія Квітка, Леонора Пащенко
Графіка — Євген Санніков

Корвалмент
FB https://www.facebook.com/kievvitamin/...

Духмяна хата
FB https://www.facebook.com/dukhmyana.kh
Instagram https://www.instagram.com/duhmyana.hata/

Mastercard
FB https://www.facebook.com/MastercardUk
Instagram https://instagram.com/mastercardukrai...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить