Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Подбати про себе #8 | Як допомогти собі або іншій людині пережити насильство?

Влоги
Опубліковано: 3 серп. 2022 р.
Дві третини (67%) жінок в Україні віком від 15 років зазнали психологічного, фізичного або сексуального насильства — про це свідчать дані ОБСЄ. Серед чоловіків ситуація схожа. Така статистика шокує, а під час війни проблема тільки загострюється.

Як пережити такий важкий досвід або підтримати інших — про перші кроки розповідає Аліна Касілова, клінічна психологиня і тренерка у сфері захисту прав людини.

Це завершальний епізод нашого анімаційного серіалу «Подбати про себе». Ви можете переглянути усі попередні серії на нашому YouTube-каналі: https://bit.ly/podbaty-pro-sebe

Режисерка — Анастасія Фалілеєва https://cutt.ly/1JIhK39
Креативна продюсерка — Катя Варапай https://cutt.ly/zJIhMIc
Психологиня — Аліна Касілова https://cutt.ly/SZUaPp2

«Твій сімейний лікар» — це соціальний проєкт на підтримку реформованої первинної ланки медицини, що об'єднує національну інформаційну кампанію, освітні проєкти для лікарів і лікарок, а також створення спільноти медиків нового покоління — людяних, доказових, публічних.

Про проєкт:
Facebook https://www.facebook.com/simeyniylikar.com.ua
Viber для всіх https://cutt.ly/3JIjRsW
Viber для лікарів і лікарок https://cutt.ly/wJIjHJL
Telegram для лікарів і лікарок https://t.me/simeynyk_info

Втілити серіал вдалось завдяки підтримці HealthLink. Це найбільший в країні проєкт із тестування на ВІЛ, який впроваджує БО «100% Життя» за підтримки USAID. https://cutt.ly/qJIjMfp
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить